Musíme vám s politováním sdělit, že naše škola má již plnou vytíženost a tak není možnost se již přihlásit do kurzu. Jediná šance je v pracovní dny dopoledne po předhcozí domluvě. Děkuji za zájem a pochopení. Nábor do jarních kurzů je otřev v druhé půlce ledna.

Jsme jezdecká škola s individuálním přístupem. Zakládáme si na tom, že na koni neučíme pouze jezdit, ale snažíme se o celostní koncept výuky- naučíme Vás různé přístupy a péči o tato ušlechtilá zvířata. Mimo klasické jezdecké školy nabízíme exkluzivní jezdecká sedla a další rukodělné výrobky značky Sebastian Ucha, původem z Argentiny.

V rámci jezdecké školy pořádáme v průběhu roku mnoho akcí, stejně tak často vyjíždíme na akce i s našimi výrobky. Informace o všech událostech lze nalézt v sekci Kalendář akcí a v Novinkách.

Jezdecká sedlaExkluzivně nabízíme argentinská sedla špičkové kvality s unikátní desetiletou zárukou. Prohlédněte si naší nabídku a vyberte si sedlo pro Vás. V rámci našich služeb za Vámi po celé ČR přijedeme ZDARMA.

Nabízeme také jezdecké bičíky prvotřídní kvality. Bičíky jsou pečlivě vyráběny pro jezdce jak skokové, tak drezúrní, pólové i pro závodní jezdce na dráze. Naše nabídka je široká- od bičů nylonových, přes celokožené, až po bičíky se stříbrnou rukojetí, které se stanou ozdobou každé ruky.

Dále nabízíme opasky s argentinským vzorem. Na výrobu těchto pásků je použita stejná kůže jako na výrobu jezdeckých sedel. Nabízíme různé vzory ve velikostech od 75 cm do 120 cm.

Jezdecká škola – Nenaučíme Vás jen jezdit na koni, ale i základy práce s koněm ze země. Kombinujeme klasickou práci s koněm spolu s přirozenými přístupy. Připravíme Vás v případě zájmu i na zkoušky základního výcviku jezdce, tedy na získání jezdecké licence.

Pronájem areálu – Pro kvalitní tréninky a výcvik je nutný i vhodný prostor. Ne každý má tuto možnost a proto Vám nabízíme pronájem našeho areálu. Disponujeme pískovým kolbištěm a krytou halou s novým křemičitým pískem, která umožňuje celoroční provoz. Zapůjčujeme také přepravní vozík pro dva koně.

Narozeninové i jiné oslavy – Pronajímáme náš areál i pro pořádání narozeninových a jiných oslav. Zajistíme vše od cateringu až po různé show. Nabídka zohledňuje Vaše individuální požadavky a je vždy vytvořena na míru tak, abyste se nemuseli o nic starat a oslavu si sami naplno užili.